| elektrix a întrebat:

Ce aparat este cel mai bun pentru slabit, Care l-ati incercat si voi sau nu, care a dat rezultate si daca a dat cat ati slabit? Aaaa, si sa nu fie scump!

2 răspunsuri:
| mitroidany a răspuns:

Vrei cam multe. sa nu mai mananci seara, sa nu combini niciodata carnea cu cartofii sau cu orezul, mai putine paste si paine alba. Eu am incercat astea si cate 15 minute cu Relax & Tone la 90 minute dupa fiecare ultima masa din zi (depinde unde vrei sa slabesti). In 2 saptamani am slabit cam 2 kg. Mai e bun si regimul disociat. Depinde de la persoana la persoana

| alexa30 a răspuns:

Nu mai manca dracului si slabesti cel mai ieftin aparat inca gratis moca rolling on the floor))))))))