| TaeTae74 a întrebat:

Ce ar trebui sa aplic pe fata ca sa dispara acneea? Ce tratamente ati folosit?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu foloseam geluri de curățare de la farmacie, pentru că aveam fața foarte grasă. Mama tot îmi spunea "spală-te mă doar cu apă!" și așa am si făcut! Și ghici ce, fața mea e normală acum! Caută la naturiste ALIFIE DE MĂRUL LUPULUI, GĂLBENELE ȘI ROSTOPASCĂ(pe spatele cutiei scrie mai multe întrebuințări printre care și Penteu acnee). Am folosit și eu o grămadă de creme și soluții date de dermatologi și nimic, decât că fata mea era uscată de mi se lua pielea jos. Așa că am zis să folosesc ceva natural căci pe ambalaj scrie că e 100℅ natural și a costat 100g 11 lei! Succes!

| Henrypericolpublic a răspuns:

Eu mă spălăm cu niște creme de la seba med și au fost bune.Se numea sebamed clear skin și mai era o crema cu care sa te dai după dar nu mai știu cum se numea. Știu ca era tot de la seba med.

| JamesWatson a răspuns:

Bună eu folosesc această 2 produse:
https://www.rangali.ro/cart-checkout.php
https://www.google.com/......ps?/search
Și de 3 luni nu mai am problema cu acnea si coșurile. Sper că te voi ajuta

| JamesWatson a răspuns:

Eu sunt să încerci creama, gelul accela garnier 3 in1

| Dom1 a răspuns:

Încearcă apa de lavanda, dar indicat este sa încerci un medic dermatolog, îți da tratamentul corect. Sănătate!

| Sadgrl a răspuns:

Eu ma spal cu Normaderm de la Vichy E foarte bun si il poti gasi la farmacie