| Adelaida a întrebat:

Ce as putea face ca sa-mi creasca parul mai repede?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aηηy a răspuns:

Cumpara ulei de ricin de la farmacie si o sa-ti creasca parul garantat doar ca se va inchide.

| daiana a răspuns:

Masaj la radacina parului cu tinctura de ardei iute (hofigal). Este esficient
Parti egale de ulei de ricin, gaz lampant si un coniac foarte bun.Se agita foarte bine, se inmoaie un tampon se stoarce si se aplica pe pielea capului, dupa ce parul a fost spalat.Se aplica cat mai putin posibil pe par, pentru ca dupa ce se aplica parul nu se spala macar trei zile.Se repeta in fiecare saptamana.Sa-ti fie de leac.

| Nimic special a răspuns:

Uleiul de racin.

| lollipopzz a răspuns:

Da-te cu gaz. e cel mai bun "tratament"

| Aℓida a răspuns:

Sau mai usor spala-te din 2 in 2 zile, sau din 3 in 3 zilewinking

| ramona_1444 a răspuns:

Ia in acelasi timp vitamine si calciu, o sa-ti creasca parul dar si unghiile