| Denis505 a întrebat:

Ce as putea face sa nu mi se mai faca parul asa....slinos a doua zi dupa ce l-am spalat? nu dau cu mana prin el si nimic altceva, sampon am head&shoulders si este destul de bun asa incat nu am matreata ....nu stiu de ce. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Probabil ai o problema cu secretia de sebum, este un sampon si o solutie de la Farmec epntru astfel de probleme. Poti sa mergi si la un medica dermatolog care e in stare sa-ti dea un tratament adecvat.

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa folosesti sampon uscat intre spalari, este la dm cu 12 lei. e ca un spray iti improspateaza parul in cateva minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala fata de perna pe care dormi xd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai parul gras. Schimba samponul cu unul mai bland care sa nu il mai ingrase asa rau.
Pentru mine singurele care s-au comportat mai ok au fost asta http://www.icosmetice.ro/......-plant.jpg si cel de la Yves Rocher http://www.yves-rocher.ro/......t_id=35966 cmSrc=Search care e mai bland. Ti l-as recomanda pe ultimul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand sampon profesional cu minerale de la Marea Moarta:
http://www.beautyminerals.ro/......-1291.html
Te pup!

| YazanPlayer21 a răspuns:

Da Te Cu Gel De Calitate Care Sa Nu Permita Parului Sa Se Ingrase

| Maria_Andrada_1993 a răspuns:

Foloseste balsam

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maria_Andrada_1993):

De ce sa foloseasca balsam straight face? Balsam nu se aplica la radacina si el nu cred ca are plete-n vant.