| ir3al a întrebat:

Ce as putea sa imi fac la par ca sa creasca mai repede... daca il impletesc creste? plsss. fundalove struck

Răspuns Câştigător
| krlla a răspuns:

Sa te pepteni in fiecare dimineata si in fiecare seara pentru a.l descurca si sa iti faci coada impletita.

12 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Se spune ca daca il tii prins, creste mai repede. Nu stiu cat e de adevarat, eu il tin prins doar ziua nu si noaptea si imi creste destul de repede.

| BiancaDenisa a răspuns:

Da,daca il vei tine impletit in fiecare noapte va creste mai repede.Dar sa il strangi bine cand il impletesti

| BiancaDenisa a răspuns:

Si desigur, uleiul de ricin, cum spuneau si fetele este foarte eficient dar depinde si de parul tau

| nicolici a răspuns:

Iti dai cu ulei de ricin e bun si pentru cresterea unghiilor, genelor:Xil gasesti in farmacii. bafta:*

| Krosa a răspuns:

Ingrijestel.

| ExXify50 a răspuns:

Sfatul meu e sa te tragi de el pana creste inca 10 cm laughing

| Ralu383 a răspuns:

Nu creste mai repede daca il impletesti! Uite sfatul meu :Eu o data la 2 saptamani tai 1 cm din varfuri, ca sa evit riscul de a se arde varfurile si sa nu mai creasca usor :Eu am parul pana la genunchi

| BiancaDenisa a răspuns (pentru Ralu383):

Da,si eu imi tund parul regulat cam 2-3 centimetri pe luna si il am destul de lung si imi si creste repede...

| Ralu383 a răspuns:

NU E NEVOIE SA TAI mult.1 centimetru e de ajuns fa asa si te asigur ca va creste.PStongueoate iti va creste mai lung decat a meu

| paulacoolgirl a răspuns:

Eu zic sa iti tai o data la 2 luni din varfuri daca itie pana la umeri! Si sa ti-l prinzi in coada impletita daca poti! Mai exista si varianta cu sampoanele de la farmacie,pentru crestere rapida a parului! Este important sa-l si ingrijesti pentru a creste(sa-l piepteni cu grija fara sa se rupa, sa folosesti balsam la spalarea lui!, etc)

| copilariee a răspuns:

Si uleiul de ricin e f bunhappy succes