| rallu_5150 a întrebat:

Ce asi putea face sa scap de vergeturi? am cute pe mana sus, pe pulpa piciorului, putin vizibile pe fese si pe burta. asta din cauza faptului ca am slabit foarte mult. daca incerc sa merg la solar dispar? sau e o crema cu efect vizibil? a incercat cineva ceva?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Prin sport.
Vergeturile apar in urma slabirii bruste.
So, cu ceva sport dispar.
Solarul nu ajuta cu nimic, e aceiasi chestie doar ca vergetura e bronzata.
Succes!

2 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Din contra, daca te bronzezi vor fii mai accentuate.Cat despre creme, nu cunosc.