| Ancutsa a întrebat:

Ce avantaje si dezavantaje avem ca un reprezentant Orifflame? big grin

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Bani ff putini si tepe multe de la clienti. le dai produsele si le platesti tu ca ei nu mai au bani. atentie. cred ca nu mai merg asa bine pentru ca este criza.

| candy_2919 a răspuns:

Vrei sa devi reprezentant "Metropolitan Selection"?

Intra aici si vezi catalogul online: http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/

Apoi intra pe site si citeste despre avantajele pe care le ai daca te inscri si daca inscri si tu la randul tau pe altcineva!

http://www.metropolitan.ro

Ai reducere de 25% ca fiind reprezentant si poti ajunge chiar si la 30% reducere!
Pentru inscriere foloseste acest cod: CM6lwS2Y insa daca ai intrebari, nelamuriri sau nu sti cum sa faci comanda lasa-mi un mesaj si iti pot da mai multe detalii! Putem tine legatura si orice nelamurire ai, ma intrebi pe id. ul de mess: madytzzu_c18.

Bafta! Eu zic ca merita! Faci multi bani;)

| procust a răspuns:

Pai ca dezavantaje:poti pierde prea mult timp si poti face prea putini bani, si poti luat tepe de la clienti cu banii, plus ca intarzierea produselor duce la pierderea clientilor! CA avantaje: castigi bani, ai parte de produse la pret redus si poti participa la unele cursuri!