| Sara2 a întrebat:

Ce balsam de rufe folositi? care vi se pare mai bun si persistent?

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Sapun d-ala facut in casa cu soda caustica si grasime dupa ce tai procullaughing

| Lavinia218 a răspuns:

Lenor!

| Alexafrumusik a răspuns:

Cocolino,malizia dar malizia nu persista dar miroase super

| bebem a răspuns:

Lenor parfumelle love struck nu cred ca distruge tesatura hainelor.pur si simplu le face sa aiba un parfum adorabil.

| BOROSLAV a răspuns:

Leshie

| cococici a răspuns:

Un sfat: mai bine nu ai folosi balsamul de rufe ca distruge teseturile si haina isi perde calitatea... foloseshte mai bine detergenti de spalat lichid si nimic mai mult. iti recomand: Dash ori Dixan.