| Ralu_Raluca_1989_dyWQ a întrebat:

Ce cadou pot sa ii fac iubitului de ziua lui? Menționez faptul ca ii plac foarte mult mașinile și ca nu poarta ceasuri sau bratari ????

10 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Depinde ce varsta are.

| Ralu_Raluca_1989_dyWQ explică (pentru NuCitescNotificari):

Am 17 ani, poza este foarte veche, el are 20

| Pantagruel a răspuns:

Ulei de motor.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Cati ani ai tu, si cati ani are el?

| Ralu_Raluca_1989_dyWQ explică (pentru mustafateke7):

Eu 17, el 20

| mustafateke7 a răspuns (pentru Ralu_Raluca_1989_dyWQ):

Daca are permis, cumparai cateva articole misto pentru masina, sau, un hanorac

| Ralu_Raluca_1989_dyWQ explică (pentru mustafateke7):

Articole pentru mașină cum ar fi?

| mustafateke7 a răspuns (pentru Ralu_Raluca_1989_dyWQ):

Uita te pe aliexpress sau amazon, au niste chestii geniale pentru masina, sau daca nu, opteaza, cum am zis pentru imbracaminte, nu stiu gusturile lui, deci nu iti pot da un raspuns concret! Iti esye iubit, deci ar trebui sa stii cate ceva despre el!

| Gabigabyi a răspuns:

Tu esti in poza? La varsta aia ai iubit?

| CosminaAndreea03 a răspuns:

Eu zic ca daca iti permiți, si sunteti din Bucuresti, il poti duce la academia Titi Aur. Sau la ore de conducere defensivă, sau la karturi, poate aveti chiar la voi in oras. Sau, de ce nu, un escape room