kratos
| kratos a întrebat:

Ce clinica stomatologica din Bucuresti sau Iasi recomandati pentru efectuarea unui tratament de inalbire a dintilor care sa fie de calitate? As dori daca puteti sa-mi recomandati o clinica care sa aiba un pret ok si sa ofere servicii de calitate! Va multumesc happy.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

In Bucuresti ti-as recomanda Dent Estet, dar e o clinica de lux(cred ca cea mai tare din Romania) si au preturi destul de piperate. Un tratament de albire cu lampa Zoom in cabinet(garantie 3 ani) costa intre 1500-2000 ron(depinde de perioada, au si promotii) iar unul cu opalescence-albire la domiciliu-700 ron.Mai multe detalii pe www.dentestet.ro

1 răspuns:
| stefandaniel123 a răspuns:

Salut, iti recomand clinica DentoCare din Bucuresti. Este o clinica modrena, cu aparatura noua si cu preturi foarte bune dpmdv. Mai multe detalii si preturi gasesti la ei pe site www.dentocare.ro