| Iulika96 a întrebat:

Ce credeti ca ar fi mai convenabil sa imi iau (tinand cont ca am 160 cm.) pantaloni scurti de blugi (am vazut ca se poarta foarte mult anul acesta) sau pantaloni trei sferturi (stiu ca se poarta la fel de mult). Si daca sunteti din Brasov puteti sa-mi dati denumirea clara sau adresa magazinului de unde ii pot lua? Daca nu puteti sa-mi dati link'uri cu magazine dar nu foarte scumpi. Multumesc foarte mult. Si dau cu drag fundita.

2 răspunsuri:
| Myu a răspuns:

Eu zis pantalono scurti. Asta pentru ca ai doar 1. 60 si cei trei sferturi te vor scurta si mai mult daca mai sunt si pana la genunchi. Daca totusi vrei 3 sferturi cauta unii mai sus de genunchi ca sa te lungeasca, sau mai jos de genunchi cu putin...

| Gigiku a răspuns:

Am fost acum cateva zile in Brasov si m-am uitat de niste haine. Era in Kenvelo o pereche de pantaloni 3 sferturi parca, foarte frumosi. Cred ca o sa revin sa ii cumpar. Aveau un pret bun. Pe langa ei poti adauga o pereche de tenesi frumosi. Ceva alb sau albastru, ca se poarta.