| BeliebersGJB a întrebat:

Ce credeti despre ochelarii tip tocilar? http://www.google.ro/......tp?/imgres funda

Răspuns Câştigător
| Mymymymmy a răspuns:

Mie imi plac te fac sa te simti mai inteligentlaughing
sunt buni pentru facut poze sau daca esti mai glumaeata poti sa.i porti si in public sau daca nu.ti pasa de ce cred ceilaltiwinking

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Depinde.Sunt unele persoane cărora chiar le stă bine.Te pot scoate din anonimat.Te pot face să arăţi amuzant într-un mod drăguţ sau ridicol.
Sunt ok dacă vrei să faci poze funny.

| AikkoxD a răspuns:

Sunt buni de făcut poze funny.

| Holocaust a răspuns:

La început mi se păreau interesanţi. După cum mai zicea cineva pe-aici, sunt buni de făcut poze amuzante, mai ales dacă ştii cu ce să-i combini... Faza naşpa e că au devenit ceva mainstream.Toate puştoaicele lovite de pubertate îi poartă în combinaţii dezastruoase, cu argumentul că "E la modă".Şi-au pierdut farmecul.

| GoguSteriade a răspuns:

Parerea mea e ca mi s-a luat de toti obositii care poarta ochelari din astia, chit ca au dat 200 de lei pe ei, chit ca au dat 10 lei, de la taraba. O apa si-un pamant.

| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Pai depinde, eu de exemplu am ochelari cu rama din asta, dar sunt de soare, sunt frumosi, insa depinde pe ce fata sunt pusi, mie de exemplu mi se potrivesc, poate tie nu ti se potrivesc