| 13DoXy13 a întrebat:

Ce credeti?happy

martisorul se poarta in piept toata luna martie sau doar de 1?happy

FUNDA!happy

happy

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Se poarta pe durata lunii martie...ca de e simbolul primaverii nu? Mai ales ca pe 8 e si ziua femeii!

30 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Toata luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il port si mai mult, eu purtand martisor sub forma de bratara impletita din piele.

| LoL2000 a răspuns:

Hmm poti sa-l porti toata luna sau doar de 1 cum vrei tuwinking si nu trebuie sa-l porti neaparat la piept happy

| qwerty21 a răspuns:

De fapt nu se poarta toata lumea.ar rade lumea si cu curu cand te vede in 20 cu martisoru la piept.
superdorex nu are dreptate

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Tota luna

| justroro a răspuns:

Eu il port din 1 pana in 8(inclusiv).Nu trebuie sa fie ceva copilaresc si nici demodat.laughing poti purta o simpla brosa cu o ata alb-rosu agatata.

| Lolll a răspuns:

Sigur nu se poarta pe toata luna cel putin pna in 8 9.

| Avaya a răspuns:

E cam demodat martisorul acum!

| 13DoXy13 explică (pentru Avaya):

Vai de capul tau si de cultura ta generala! cum sa fie demodat martisorul?laughing

| Avaya a răspuns (pentru 13DoXy13):

Poarta-l tu ca eu nu am nevoie de asa cevalaughing si chiar am un cap si o cultura bunasmug

| 13DoXy13 explică (pentru Avaya):

Doar e simbolul primaverii!winking

| 13DoXy13 explică (pentru Avaya):

Da,da///se vede! chiar nu trebuie sa dovedesti cat esti de prost! sincer!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Avaya):

Si ce e la " moda " acum?

| 13DoXy13 explică (pentru anonim_4396):

Sa fii prost asa ca el...asta e mai nou la modalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru 13DoXy13):

Ne mai bagam si noi aiurea ca sa facem lucruri multiple. Ha ha. oh go on

| CubuleţDeCiocolată a răspuns (pentru Avaya):

Demodat?
Uite. Exact d-aia sunt romanii prosti!winking
Asa o sa se piarda toata traditiile oh go on! Ce lume... straight face
Auzi tu. Daca si martisorul e demodat. straight face Ce sa mai zici?!
Oare sa porti chiloti nu e demodat oh go on?!?

| 13DoXy13 explică (pentru CubuleţDeCiocolată):

Ce stii tu?laughingel nu poarta chiloti!laughingis demodati de 1 secol!winking

| CubuleţDeCiocolată a răspuns (pentru 13DoXy13):

Cred că la ea şi să mănânce mâncare gătită e demodat!

| 13DoXy13 explică (pentru CubuleţDeCiocolată):

laughingmoare de foame.dar macar sa nu faca ceva care nu mia e la moda...hmmm,,,pun pariu ca daca nu l-as fi bagat la ignor ne-ar fi injurat de numalaughingdar avem norocwinkingCIUDA, CIUDAlaughingmamaliga crudalaughing))

| CubuleţDeCiocolată a răspuns (pentru 13DoXy13):

Mă miram eu de ce nu răspunde rolling on the floor))!

| 13DoXy13 explică (pentru CubuleţDeCiocolată):

laughing))))normalwinkingar trebui sa ii dau drumulsa se simta in largul luilaughing

| CubuleţDeCiocolată a răspuns (pentru 13DoXy13):

rolling on the floor))! E fată. din moment ce zice că nu poartă mărţişor că e demodat... :p!

| 13DoXy13 explică (pentru CubuleţDeCiocolată):

Da stiu...acum mi-am dat seamarolling on the floorai dreptatelaughing

| CubuleţDeCiocolată a răspuns (pentru 13DoXy13):

rolling on the floor)) am făcut aici chat big grin!

| FoCs a răspuns:

Buna! Doar de 1 Martie se poarta martisor. happy

| Alex12full a răspuns:

Toata luna Martie sau daca vrei sunt niste bratele de pus la mana pe alb-rosu si pui de aia in loc de martisor (daca tie rusine).

| MedixD a răspuns:

Mărțișoarele se pot purta toată luna martie, dar nu e neapărată nevoie. Poți să îl porți pe 1, iar apoi încă o săptămână, nu e nevoie chiar toată luna. Fundă?

| rasistul89 a răspuns:

Se poarta agatat de... si da toata luna

| Iorgovan_Astrid_1975 a răspuns:

O primavara frumoasa tuturor...Vad ca sunt intrebari de anul trecut.Martisorul se poarta in piept de la 1 Martie pana in 8 Martie.Normal ca il poti purta toata luna martie daca vrei, este simbolul primaverii...

| CrisssTinnA a răspuns:

Toata luna Martie.