| Sara2 a întrebat:

Ce crema anticelulitica imi recomandati? Fac sport de 1 an jumate, s-a redus foarte mult celulita, dar cand strang pielea tot se mai vede putin. Folosesc de 4 luni crema good bye celulite de la nivea, dar nu prea a dat rezultate. Cu ce pot scapa de celulita definitiv?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Recomandarea mea ar fi să faci o pauză de la creme anticelulită, să faci sport, dar să schimbi și obiceiurile alimentare. De asemenea, chiar dacă se vede puțin, nu are nimic! Cu natura nu te poți pune!

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu folosesc crema anticelulita de la Gerocossen respectiv asta:
https://vegis.ro/......ita-400ml/
O folosesc de 3 luni si in cazul meu a dat rezultate, nu a redus-o de tot dar a ameliorat-o foarte mult. La inceput cand o aplici o sa ti se inroseasca putin pielea si o sa simti oarecum ca te arde, fiind o crema termica, dar dupa cateva minute acest efect dispare. Depinde de la persoana, la persoana, eu nu am avut alte efecte secundare. Daca ai o forma de celulita mai usoara, ai putea incerca, in cazul celei avansate nu prea cred ca ar mai avea un rost. Din pacate, odata ce ai inceput sa ai celulita cu greu mai scapi de ea.

| dmz123 a răspuns:

Multa apa si masaj anticelulitic