| CuzaFlory a întrebat:

Ce crema buna pentru cosuri stiti? ..Va rog

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Solutia de la Lioele, dar momentan nu e in stock https://makeupshop.ro/......night-spot
Tot de la ei recomand si palsturii
Good luck

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Apa calda si sapunul sunt cele mai bune solutii impotriva cosurilor.
Foloseste cu incredere dimineata, seara inainte de culcare si neaparat imediat cum te intorci acasa, dupa scoala sau plimbatul pe afara, eliminand praful si impuritatile de pe fata, care se amesteca cu transpiratia, depunandu-se in porii pielii, infectandu-i si asa apar cosurile.
O fata curata, inseamna o grija majora sa fii curat si sa te mentii curat.