| Teooo a întrebat:

Ce crema lotiune/crema pot folosi pentru urmele lasate de acnee, deoarece am folosit zynerit iar acum dupa vindecarea lor mi-au ramas niste urme. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati in primul plafar sau farmacie si cumparati unguent de galbenele DA PENTRU TEN GRAS, PENTRU ACNEE.
Stiu ca suna descurajator dar face minuni, trec si semnele si petele, nu o sa ramaneti cu gauri in fata, cum se intampla de obicei, o sa aveti o fata de papusa dupa, de cristal.

3 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Prietena mea avea aceeasi dilema si a folosit cutaden si i-a trecut in totalitatelove struck

| Teooo explică:

Multumesc love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina:Am auzit ca cicaderm de la ivatherm este bun(vreau sa-l incerc), cutiuta cu minuni de la Oriflame, miere cu propolis.