| theodora_2847 a întrebat:

Ce creme anti vergeturi si anti celulitice ati folosit si ati avut rezultate?
fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Pentru celulita am folosit SUPLIFORM GEL de la HOFIGAL. Este mare (500 ml), ieftin pentru gramajul sau(in jur de 40-45 lei) si daca il folosesti cum trebuie, da rezultate foarte bune!

4 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Am folosit de la gerocossen si am scapat de vergeturi si am mai folosit si de la vichy

| valy a răspuns:

Blanchette B e 7 lei si o poti gasi intr-un magazin gen kaufland, bila, ceva de genu asta este pentru anticelulita
si antivergeturi http://www.topsanatate.ro/shopping_product.php?id=87
ti le recomand cu cea mai mare incredere...

| denisa20 a răspuns:

Crema anticelulitica de la Nivea ("Good-bye cellulite") sunt si niste plasturi sau incearca de la Cellulight.Antivergeturi am luat una de la Avon dar nu mai stiu cum se numea.

| usernamemada a răspuns:

Nivea Good-bye cellulite big grin