| Antonia02 a întrebat:

Ce creme folositi pentru tenul uscat? Mi-am luat o crema de la bioten pentru ten uscat, dar nu e prea buna, nu-mi hidrateaza tenul... happy

6 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Pentru tenul uscat iti recomand crema Gerocosen, costa in jur de 15 lei si se ia din hipermarket. E foarte buna pentru tenul uscat, il protejeaza si o poti folosi si ca baza inainte sa te machiezi si previne ridurile!
Ti-o recomand cu drag!
Sper ca te-am ajutat!

| lumeamea a răspuns:

Eu folosesc o crema naturala foarte buna
>; d
si crede`ma e fantastica!
crema de galbenele
hidrateaza foarte foarte bine
funda?love struck

| TaylorSwift a răspuns:

Incearca Nivea Cream! e super buna.

| oana1 a răspuns:

Draga mea, nici o crema din comert nu da rezultatele scontate, incearca sa-ti iei de la orice plafar ulei din samburi de struguri sau de migdale dulci, da-te cu el ca atare, sau combinate amandoua, sau incorporate in crema ta obisnuita, dozajul este de 10%, adica daca ai cutiuta de 100 de grame, pui 10 ml de ulei, 20 picaturi inseamna un mililitru.ai grija daca amesteci uleiul cu crema sa amesteci cu un betisor de lemn.este o metoda naturala si nu ai cum sa dai gres, bafta!

| anonim1_6088 a răspuns:

Incearca Nivea Creme... E o creme pentru orice tip de ten, tot orice varsta, nu e scumpa, si e intr-o cutie de metal albastra. Este de 75 de ML si de 150 ML. Cea de 150 ML costa in jur de 10 lei. e foarte buna. Cumpara. ti cu incredere.

| simona_2792 a răspuns:

Eu folosesc crema de la avon pentru ten uscat
la fel ca tine am tenul uscat...incearca sh uh poate iti prinde bine bft:*