| anonim_4396 a întrebat:

Ce creme imi puteti recomanda pentru petele ramase de la acnee?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.eva.ro/......46509.html
Pa, pa.

| BombonicaXD a răspuns:

Incearca de la Avon produsele ClearSkin din gama mov.Sunt excelente si special facute pentru pete.

| Annabelllllla a răspuns:

Buna! Este Celltone Deluxe este foarte buna am avut un prieten care a avut probleme mari cu acneea iar acum nu mai are absolut nimic pe fata nici macar semne! Ti-o recomand cu incredere!

| xsexygirlx a răspuns (pentru Annabelllllla):

Si eu am probleme cu acneea este cu adevarat buna crema aceasta?