| Bubbico a întrebat:

Ce culori ar fi potrivite pentru machiaj, tinand cont ca am parul saten deschis, si ochi caprui-verde?

Răspuns Câştigător
| Iubibilăă a răspuns:

Trebuie sa ti cont si de culorile hainelor.
Vara asta se poarta culorile deschise. Dar ai grija sa nu faci exces de culori (=sa nu porti peste tot aceeasi culoare). Albul si se asorteaza la orice.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Culoarea ochilor îți permite să te machezi cum îți place, însă ține cont și de vestimentație.
Pa, pa.

| CoRnEtEL a răspuns:

Eu spun ca frumusetea naturala conteaza, acum stiu ca o sa mi se sara in cap si o sa fiu criticat ca am zis asta, dar lumea trebuie sa te placa si sa te accepte petru ceea ce esti, nu pentru ce ar vrea ei sa fii.