| XenofX a întrebat:

Ce deodorante fara Aluminiu stiti?
Ce imi recomandati sa folosesc Deodorant sau Antiperspirant?
Mentionez ca transpir foarte tare si nu stiu ce sa mai folosesc sa nu mai miroase as tare.
Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Pai nu sunt sigura daca nu are aluminiu dar eu nu am gasit aluminiu la ingrediente la deodorantul fa pink pasion.
Eu folosesc doar antiperspirant stiu ca nu e bine deoarece blocheaza porii dar nu imi place sa transpir. Eu iti recomand sa folosesti mai bine deodorant, dar daca vrei antiperspirant iti recomand de la adidas, mi'au placut mult antiperspirantele de la ei, am folosit si nivea invisible for black and white si car e invisible, nu lasa deloc urme insa mi se pare ca nu e chiar un antiperspirant deoarece transpiri cu el, acum folosesc de la garnier invisi mineral si sunt destul de multumita, rezista si transpir foarte foarte putin cu el iar in zilele in care stiu ca nu fac prea multa miscare folosesc deodorantul de la fa, mentionat mai sus.

2 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

O sa iti vand un pont, dupa ce faci dus ia o compresie de vata pe care torni putin otet, si tamponezi la subrat.In felul asta mirosul urat al transpiratiei o sa dispara, iar tu o sa transpiri mai putin

| agnessme a răspuns:

Stiu eu un produs remarcabil, ieftin si f bun. margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup