| Mihaela201 a întrebat:

Ce e la moda vara asta?

Răspuns Câştigător
| CrysaCrysy a răspuns:

Silueta - Distinsă şi fluidă
Culori - Alb şi culori neutre cu accente de culori fructate, precum galben, portocaliu sau verde-măr, combinate cu tonuri estompate, caisă sau bleu ciel.
Materiale - Bumbac şi jerseu, mătase naturală, piele, organza, in.
Detalii - Bine definite şi finisaje care evidenţiază look-ul androgin, în contrast cu articolele vestimentare delicate, cu încreţituri, petrecute şi plisate care sporesc volumul, păstrând totodată forma.
Articole cheie - Costum alb, maiouri din jerseu, jachete de piele fără mâneci, rochii-camaşă, jachete drapate tip chimono, jachete scurte matlasate, veste drapate, rochii petrecute, pantaloni largi.
Accesorii cheie - Pantofi stil teddyboy sau platforme cu talpa din lemn, brăţări multiple, coliere din piele, genţi clutch, ochelari de soare albi.

Uite site-ul http://www.eva.ro/......37934.html

4 răspunsuri:
| Mihaa12 a răspuns:

Culorile neon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vara nu dorm

| sebysebyca a răspuns:

Sinuciderile!

| adrian873 a răspuns:

Sex