| Anonim007363628 a întrebat:

Ce e mai important la un banchet?
Rochia sau papucii? (sa fie mai atrăgător)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Rochia este mai importanta
Cat privesc papucii, aceia se poarta acasa, la piata si la plaja.
Papucii nu se poarta la petreceri, si nici la banchet.

| Werrich a răspuns:

Rochia sa fie usor de desfacut, la banchet tinerii se imbata, se duc la baie si...

| InYourPants a răspuns (pentru Werrich):

Asa credeau si colegutii mei virginei ca o sa fie si nu a facut nimeni nimic haha

| Werrich a răspuns (pentru InYourPants):

Cred ca au fost dezamagiti laughing In locul lor as fi cerut banii inapoi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Werrich):

Despre ce vorbesti tu, baiete?
Fetita asta are 12-13 ani, este abia clasa a VII_a

| Monst a răspuns:

Nu conteaza cum te imbraci important este sa iti placa tie si sa te bucuri de momentul ala ca odata in viata se intampla.

| yungandreigawd a răspuns:

Rochia, evident. rochia iti sare in ochi prima data.

| HatsuneMiku01 a răspuns:

Hai sa fim seriosi nu mai bine te duci in adidasii cumparati cu 20 lei de la piata si un tricou cu caini si o pereche de blugi rupti decat sa dai bani pe o rochie care costa cat 3 salarii lui mata si o pereche de pantofi care te va roade si o rochie care te inpiedica sa te duci la veceu