| Adella05 a întrebat:

Ce epilator aveti? Daca se poate sa imi spuneti si marca si modelulhappy. Fundita

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Eu am un Braun silk epil 5170 Xelle, îl poți vedea aici http://www.compari.ro/......sului.html Piața îți oferă o varietate de produse, poți alege în funcție se suma de bani pe care o ai și facilitățile fiecărui produs comparându-le.
O zi cu zâmbet să ai!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gilette proglide pe baterie.

| Andr7687 a răspuns:

BrAun - Silk epil EverSoftwinking

| DeNyyy a răspuns:

Silk epil 7

| DeNyyy a răspuns:

Silk epil 7...modelul cel nou de la Braun

| Schnitzel a răspuns:

Philips satynelle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Husqvarna 345RX!

| TrickstarR a răspuns:

Silk-epil EverSoft 2170 de la Braun. In legatura cu durerea, in caz ca te intereseaza, nu as putea sa-ti spun. Il folosesc de mult timp deci pe mine personal nu ma mai doare cand ma epilez.