| barbieee a întrebat:

Ce este lady popular
si cum se joaca?

4 răspunsuri:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Lady popular este un site pentru fete care e foarte interesant. Trebuie sa iti creezi o fata si apoi sa ai grija de ea adica sa ii dai de mancare, sa ii cumperi haine, sa o pui sa faca dus si in general sa o faci sa se simta bine. Pentru a creste nivelul trebuie sa faci ce iti spune si apoi daca ajungi sa ai foarte multe voturi poti ajunge pe podium. Pentru inceput trebuie sa iti gasesti un iubit in joc, sa-ti gasesti un loc de munca, sa-ti schimbi parul si multe alte locuri.
Oricum e un joc foarte frumos si e chiar tare pentru fete!

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Lucruri nu locuri (acolo jos)

| EsarfaRozZ a răspuns:

E super jocul, si eu am cont si imi place multhappy

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Acolo trebuie' sa-ti faci un personaj, si apoi sa'i faci casa, sa'i cumepri haine...si chestii d'astea happy de fapt, e ceva de gen i-dressup sau stardoll
sper ca te'am ajutat
bafta happy