| SunshineLove14 a întrebat:

Ce face laptele demachiant si care este diferenta dintre laptele demachiant si un demachiant obisnuit?

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Laptele demachiant, spre deosebire de demachiantul obisnuit, hidrateaza tenul, de aceea, este mai indicat.
Te pup kiss

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e mare diferenta doar ca laptele demachiant isi face treaba mai bine si iti lasa pielea mai catifelata

| OoBunnyoO a răspuns:

Laptele demachiant iti lasa o crema pe fata dupa ce il folosesti, spre deosebire de demachiantul normal.

| Fulbaster a răspuns:

Laptele demachiant este lichid iar asta e singura diferenta intr-e demachintul obisnuit.

| IoIo11 a răspuns:

Nu le am cu cosmeticele... Insa presupun ca laptele demachiant pe langa faptul ca te curata de fard are si un fel de crema pentru fata. Iar demachiantul obisnuit doar te curata de fard.

| TeoStephany96 a răspuns:

Nu este mare diferenta decat ca laptele demachiant iti lasa tenul mai curat si mai catifelat decat un demachiant obisnuitwinking