| Ana a întrebat:

Ce fel de cizme mi se potrivesc avand in vedere ca am picioarele mai groase? Scurte sau lungi? Sau din acelea pana la genunchi?

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Buna, Madalina. Sezonul acesta se poarta mult cizmele lungi, chiar peste genunchi. Asadar, ai o gama variata din care poti alege perechea potrivita pentru a te avantaja. Daca ai picioarele mai groase poti purta si botine, insa ai mare grija la lungimea lor - nu trebuie sa depaseasca nivelul gleznei, altfel iti vor scurta picioarele. Nu uita de dresurile mate, in culori inchise - iti vor alungi si subtia piciorul. Inspira-te din stilul vedetelor: http://www.divahair.ro/......oul_sezon. Spor in toate sa ai!

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Scurte.

| Kiyy a răspuns:

Eu zic ca depinde si de model dar mai bine scurte happy

| bubu1224 a răspuns:

Lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din alea mai scurte

| lemon_5960 a răspuns:

Nu mai purta cizme
laughing