| Anahiteamo a întrebat:

Ce fel de coafuri atrag atentia baietilor?big grin

19 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu zic să fi cât mai naturală, fără o tonă de fixativ în cap, cu tot felul de sclipirici și cleme strălucitoare, fără ruj intens, fără machiaj extravagant. Cât mai simplă și mai naturală! Așa le plac băieților.
Baftă!

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Coafura ca coafura (nu e neaparat necesara), in primul rand parul curat, ingrijit, care miroase frumos si matasos atrag atentia ORICUI, nu numai baietilor happy

Dar daca doresti neaparat o parere in legatura cu coafurile preferate baietilor, iti pot spune ca depinde de preferintele acestora: cate stele pe cer, atatea si preferintele in randul baietilor :* Unora le plac blondele, altora brunetele sau satenele, unora le plac fetele cu parul drept altora ondulat samd happy

Sper ca ti-am putut fi de folos cu ceva :*

| UNfriendLY a răspuns:

Parul lung si drept

| Gizăz a răspuns:

Pentru a atrage un bărbat inteligent trebuie să lucrați mai mult prin interior pentru că te rog să mă crezi, nu ne pasă cum vă faceți părul!

| bublegum a răspuns:

Depinde de eitongue
colegi mei o iau razna cand ne vad pe noi fetele cu codite si bilute-n par ca copii de cls 1. ca parca le da impresia ca suntem nniste fetite care vtrebe protejate
si le mai place cand ne facem crete. asta nu stiu dcbig grin da stiu ca le place

| razadeluna a răspuns:

Impletituri frumoase, cred

| byabyaby a răspuns:

Ew zic ca fiecare dp stilulkare i se potrivete ceva interesant ar fi coafura stil emo (bretonul peste ochii) si creasta http://i749.photobucket.com/albums/xx136/elegantza1/frizuri1.jpg http://i852.photobucket.com/albums/ab89/elegantza6/emo3.jpg emo(puternic si dur) tepi(sexy si prvocator) :P

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Vroiam sa pun si eu aceiasi intrebarelaughing
chiar nu stiu si eu vreau astacrying daca iti raspunde cineva please da-mi un mesajj!

| pauladrian a răspuns:

Parul sa nu fie prea lung si cu mult volum.

| Sconcsiş a răspuns:

Cheliawinking

| Paine2222 a răspuns:

Sunt baiat si iti spun : Daca vrei sa atragi atentia poti sa te razi in cap sau sa-ti o freza de clown (Nici emo nu e rau). Daca vrei sa atragi multi baieti (asta e parerea mea si a mai multor prieteni de-ai mei) trebuie sa fii cat mai naturala.
1.parul sa fie ori scurt ori lung (depinde cum iti sta mai bine)
2. ori drept ori putin ondulat (mai bine ondulat) - nu foarte cret - AFRO-
3. ii trebuie volum
4.nu uita sa fii cat mai naturala (doar cocalarii se uita dupa cve care isi pun 1 tona de macheaj cand marg pana in spatele blocului sa cumpere un suc).
PS: sa nu ti-l prinzi in coada prea deswinking

| DeyvDavid a răspuns:

Hmm...Nu prea le plac parul prins simplu in coada.Mai mult le place parul lung. Dar daca vrei sa iti prinzi parul in coada incearca ceva mai sofisticat. Sper ca te-am ajutat.
Fuditza! Te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ne intereseaza ce aveti in cap, nu coafura! Singura regula e sa aveti parul curat, in rest fix de coafurile voastre nu mai putem noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai simpla la par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu toti baietii au aceeiasi gusturi poate la unii nu le plac fetele simple...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele ce atrag atentia sun cele colorate si in culori variabile cum ar fi albastru prusian cu nefru sau roz deschis cu negru si alb iar parul trebuie sa fie cel putin mediu iar pentru cele cu parul scurt noate cat mai multe noante de portocaliu si alte treburi is baiat eu stiuuu happy

| alinutz16 a răspuns:

Sal nu stiu mai mult conteaza corpul si fata si dupa aia parul bine nu pot spune ca mi-ar placea o claie in cap da intelegi u prinel in coadarolling on the floor orice ar fi nu-ti lasa breton

| IovanutAlin a răspuns:

Sunt baiaT si parerea mea este ca cel mai mult ne atrag frizurile punk si emo hair stile... pls fundita

| crystyna_4274 a răspuns:

Pai pentru a atrage u baiat nu trebuie sa ai o coafura speciala,..., ci trebuie sa fii tu insusi.Sau daca vrei neaparat sa atragi un baiat cu o anumita coafura, intai trebuie sa stii ce gen de baiat este.