| cinderellaindreams a întrebat:

Ce fel de sampoane as putea folosi pentru a-mi indrepta parul catdecat?

Răspuns Câştigător
| Sunshine31 a răspuns:

De la Nivea Straight and Easy:) http://www.google.ro/......tp?/imgres

e bun:D

| cinderellaindreams explică (pentru Sunshine31):

Spune-mi te rog, tu il folosesti?happy

| Sunshine31 a răspuns (pentru cinderellaindreams):

L-am folosit mai demult happy si am auzit si alte prietene. acum nu te astepta sa ti-l intinda ca si cu placa, dar il mai intinde...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai poți folosi șampon/balsam pentru păr disciplinat/drept.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Exista la gliss o gama de sampon, balsam, masca si tratament pentu indreptarea parului, se numeste gliss asia straight.
Exista si la nivea si elseve produse ca astea insa nu stiu exact cum se numesc.
Nu are rost sa te mint si sa iti spun ca iti vor face parul drept ca si cum l-ai facut cu placa insa il va mai domoli si il va mai indrepta cat de cat.
Uite aici si o imagine:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Adryanna2000 a răspuns:

Wash&GO pentru par gras.