Întrebare recomandată | AngelOnEarth a întrebat:

Ce fond de ten cu acoperire mare si, de preferat, pentru tenul mixt cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| madalinaeueu a răspuns:

Farmasi stay matte, e super bun mai ales in perioada rece

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca produsele de la Avon, sunt foarte buna (parerea mea)

| MariaBeatrice a răspuns:

Fondul de ten BB. Este un fond de ten crema care este buna pentru toate tipurile de ten + ca el hidrateaza fata.
Sper ca te-am ajutat! :*

| Gudană_Georgiana-Adriana_1996 a răspuns:

Incearca LUXE de la AVON.Eu pe ala il folosesc si mi se pare destul de bun. Totodata, incearca si o pudra....aceasi gama.

| lcrgabriela a răspuns:

Rimmel - Stay matte.Chiar e bun.

| alexapustoaica98 a răspuns:

Foloseste fondu de ten de la ruby rose sau de la bb ( parerea mea )