| Alexandru1323 a întrebat:

Ce frizura sa imi fac la 14 ani,1, 60m,ochi albastri si par saten? Am 50 kilograme, deci nu sunt plinut.Va dau poza cu mine in privat sa vedeti cum arat si sa imi spuneti daca imi sta bine, decent sau urat.

9 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Si cu ce te ajuta asta?

| Alexandru1323 explică (pentru zurick):

Ce intrebare proastă.

| zurick a răspuns (pentru Alexandru1323):

Te-ai convins ca ai pus una proasta?

| Alexandru1323 explică (pentru zurick):

Esti foarte prost, nu esti amuzant deloc apropo.

| zurick a răspuns (pentru Alexandru1323):

Esti dispus sa te bazezi pe parerea unor straini? Doar nu inteleg noima intrebarii, logica ei.Prost sau amuzant nu pot fi, sunt o fata laughing

| Superior a răspuns:

Blond.

| cezar003 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai decent la un baiat de 14 ani este tuns clasic pierdut si ingrijit, orice culoare de ochi ai avea
Daca cochetezi cu vreo prietena... cere-i si ei parerea, va apreciawinking

| brokensoul69 a răspuns:

Da si mie poze cu tine, da eu vreau nuduri.