| anonim_4396 a întrebat:

Ce gel de dus,parfum, crema de corp, balsam de rufe etc de la tesori d'oriente miroase cel mai bine?
Eu am gel de dus si balsam de rufe hammam.Sunt altele ce miros mai bine din marca asta? Ca inca nu am apucat sa le gasesc pe toate in magazine.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Balsam de rufe Lenor sau Cocolino

| alina2k18 a răspuns:

Am avut doar geluri de dus, spume de baie si un deo.
Aegyptus, thai spa, White Musk si spuma de baie jasmin sunt preferatele mele.
Toate miros bine dupa parerea mea, chiar daca unele geluri miros mega strong si mai barbatesc asa pe piele sunt marfa;)
Ah si avut si ulei dus de la ei, cu amla si susan parca, e super.
https://www.notino.ro/......tru-femei/

| Alexandra_Gabriela_1998_ij8v a răspuns:

Eu folosesc balsam de rufe de la sano miros super dupa spalare si uscare iti recomand