| raza-de-soare a întrebat:

Ce gen de imbaracaminte preferati?happy...
as vrea sa stiu si mai amanuntit...adica sa spuneti ce gen de imbracaminte preferati dar si cam in ce consta acesta... poate asa ma voi mai orienta si eu in modalaughing
va pupwinking...si va multumesk anticipat(ca de obicei)laughing)love struck

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Eu pe strada ma imbrac ca o paiata laughing ori iti place mult, ori ma consideri penibila! Din 2/1 imposibil sa nu-ti las un gust... amar sau dulce.
Pai, daca s-ar putea dupa mine m-as imbraca numai in rochii cu crinolina, cu manusi, daca s-ar putea si-o umbrela... Pacat ca nu m-am nascut in timpurile alea broken heart.
Nicidecum sportul, prefer elegantul... Dar, un elegant subtil happy

12 răspunsuri:
| ailin a răspuns:

Nici eu nu stiu exact care e stilu meu dar imi place sa combin blugi skinny cat mai simpli cu un tricou mulat si peste o rochita vaporoasa de vara sau o rochie simpla cu dres de o culoare contrastanta si cu cizme imi place sa impresionez sau blugi skinny cu camasa alba si cravata rosiehee hee dupa cum am spus nu am un stil bine definit dar nimeni nu mi a zis niciodata ca am exgerat

oricumlaughing nu am iau dupa moda decat 40% nu vreau sa arat invechita dar recunosc ca nu imi sta bine in toate chestiile astea noichatterbox si nu cred ca ar trebui sa se imbrace cineva cum spune moda ca pana la urma moda e facuta de niste nebuni sincer eu asa cred

desi ma batea gandu sa ma fac designerthinking whatever imbracate asa cum iti place si nu incerca sa copiezi p nimeni k o sa arati doar ca o copie ieftina asta e sfatu meu

te am pupat:*

| adyth a răspuns:

Weee... mie'mi plac tricourile simple.nu foarte mulate, lungi cam pana la jumatatea posteriorului, blugi evazati9dar nu foarte evazati), hanoraceeeeeeee la greu :X, sk8ti sau converse si de obicei parul il las liber (ca e cam pana la umeri) sau prins in coada cu cateva suvite in fata scoase asa anapoda...adica aspect ciufulit.
simplu, comod, la indemana oricui laughing

| adyth a răspuns:

Iarna ma infofolesc bine laughing is tare rebegita
dar nu port fesuri sau alte chestii decat daca e foarte foarte foarte absolut necesar laughing si imi plac alea scotiene big grin si ragurile pe post de fularwinking a si in picioare bocanci ...si nu port geaca...palton ^-^

| Gabry a răspuns:

Cel mai multe imi plac bluzele lungi si cu colanti(pentru anotimpul asta). Bluzele de toate culorile posibile iar colantii doar negriibig grin.Si le port cu balerini.
Imi place sa port si blugi cu o bluzita colorata si cu un hanorac cu tot felul de culori, modele si pe jumatate desfacut sa se vada si bluzabig grin! Si cu tenesi sau adidasibig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai.imi place sa ma imbrac sport.vara port blugi scurti, tricou, adidasi/balerini, toamna&iarna port blugi, tricou si hanorac, cateodata bluze, si adidasi happy si mama ma bate tot timpul la cap sa ma imbrac in fuste/rochii, sa imi iau pantofi etclaughing si ca sa ma enerveze ma face baiattongue da` nah, daca nu-ti place nu esti obligata sa portithinking asa ca daca e la moda ceva si daca nu te simti bine nu mai purta si gatahappy poti sa te imbraci in ce vrei tuhee hee si eu te pup. pa pa

| Criiss16 a răspuns:

Pai eu de obicei port tenisi/converse sau snickersi, blugi mulati si niste tricouri mai lungi.Nimic special.tongue

Dar tie cum iti place sa te imbraci?happy

| rebeca a răspuns:

Mereu genul elegant. Sport ma imbrac cand merg sa alerg si cand imi ipune situatia.In rest imi place sa pun in evidenta feminitatea.De aceea suntem femei.Totusi nu exagerat sau foarte decoltat. O pereche de blugi evazati, o pereche de pantofi superbi si o camasuta la fel de frumoasa.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Imi plac look-urile mai casual si sport. Imi plac skinny jeans, de toate culorile, cu adidasi sau tenisi. Tricourile nu imi plac nici pana in gat, dar nici foarte decoltate... dar in orice caz sa fie oarecum mulat pe corp.(dar nici exagerat). Magazinele mele preferate sunt: Bershka, Stradivarius si Pull and Bear, Kenvelo (le gasesti la mall baneasa, asta daca stai in BuCURESTI). Cam de acolo ma imbrac eu, si preturile sunt rezonabile, iar hainele foarte sicwinking

| Fury a răspuns:

Mie imi plac skinny jeans, maiou-uri nici mulate nici largi, tricouri tot asa nici mulate nici largi si bluze tot la fel dar la categoria maiou-rui, tricouri sau bluze imi place sa scoata talia in evidenta, hanoracele mai largutze cu gluga pe cap imi da un aer de gangsta girl iar eu ador look-ul asta...mai gangsta dar pentru fete...adidasi sau balerini depinde de care se potrivesc si imi mai plac si cizmele peste pantaloni...imi plac chestiile originale si accesoriile...stii cum se zice lucrurile mici fac diferenta, adica toata lumea are un tricou niste blugi si adidasi dar niste accesorii dau un aer original ceva de genul lantisoare, bratari, curele insigne etc., magazinele mele pref. bershka, stradivarius, pull and bear si kenvelo dar nu am mai dat de ceva timp pe acolo...am fost mai recent si am vazut niste chestii misto...am vazt acolo o geaca superba si niste hanorace...pantaloni nu prea iau d la kenvelo ...cam asta e

| simovacariu a răspuns:

Mie imi place sa port tenisi, blugi pana sau foarte evazati si tricouri cu imprimeuri si alte alea.
Sau niste rochite dragute, imi mai plac cardiganurile...

| raza-de-soare explică:

Mai astept raspunsurihappylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus cami: "Pai, daca s-ar putea dupa mine m-as imbraca numai in rochii cu crinolina, cu manusi, daca s-ar putea si-o umbrela... Pacat ca nu m-am nascut in timpurile alea.broken heart" si eu as face asalaughing da pacat...

eu prefer sa ma imbrac asa cum ma simt bine... in training sau in blugi, in tricou de bumbac si sandale... iarna un plouver, niste pantaloni confortabili si adidasi/cizme.
Ma mai imbrac si cu tricouri mulate (chair daca nu am o silueta de invidiat //nici nu vreau o silueta de invidiat, is multumita asa//) cu tricouri peste fund... happy

vreau sa spun ca nu neaparat trebuie sa fi in pas cu moda... imbracate cum iti este mai comodwinking

P. S. nu purta tricouri sintetice... is nasoale rau... cel mai bine bumbacwinking