| bianca_9810 a întrebat:

Ce haine adolescentine se poarta vara asta? funda.

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Allexa - Vara este cald, iar bluza tip rochita si jeansi se poarta toamna! Iar Bianca nu cred ca poarta tocuri! Mai ales ca acestea nu le poti lua pe oriunde.

Vara asta se poarta rozul, albul, bleoul si galbenul.

Se poarta salopetele scurte de blugi, rochitele creponate, tricourile fara spate, si de asemenea cum a zis si misslumy fustele tutu, si cele de blug.

Funda?

3 răspunsuri:
| 000M1ha3la a răspuns:

Din cate stiu eu se poarta orice fel de haine care au imprimeuri florale.Culorile la moda vara asta sunt verde smarald si albastru.