| CapMare a întrebat:

Ce haine pentru barbati se mai poarta vara asta inafara de pantofii aceia stil sandale, pantaloni scurti colorati si camasa scurta bagata-n pantaloni?

2 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Poti sa incerci o tinuta de genul :
1. un t-shirt in culori deschise
2. bermude / pantaloni scurti / blugi scurti
3. mocasini
plus ca importanta sau cea mai importanta cand porti ceva este atitudinea. Poti sa fii imbracat super la moda, dar daca n-ai atitudinea potrivita este egal cu zero. Nu mai trebuie sa spun ca parul trebuie facut cu gel super strong cu un breton lungut si o pereche de ochelari mari tip tocilar. HAVE A NICE DAY

| dmz123 a răspuns:

Iti recomand sa incerci pantalonii scurti de la Urban Classics,
https://www.bravosport.ro/......+Classics, sunt comozi si majoritatea modelelor incercate de mine sunt din bumbac de calitate