| denisa0906 a întrebat:

Ce imbracaminte de vara ati purtat vara asta?big grin

Răspuns Câştigător
| alle529 a răspuns:

Pant. scurti, 3 sfert, tricouri, maieuri, ce am avut si euhee hee

6 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Pantaloni scurti ( blugi sau sport) rochite vaporoase, maieuri din bumbac tricouri... diverse. Depinde de ocazie happy

| cristina93 a răspuns:

Pantaloni surti foarte mult pentru ca imi plac love struck bluze de toate felurile, decoltate, tricouti, cu bretele, fara bretele, cu spatele gol, colorate. Rochite, seara cand era frig pantaloni albi si blugi deschisi la culoare si hanorac fara fermuar.

| annda a răspuns:

Pantaloni scurti, maieuri, tricouri decoltate si fustite. big grin

| BUBULINA a răspuns:

Ce mi-a placut si ce am avutlaughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi haine sport, tricouri, maiouri, pantaloni 3sferturi.depinde de vreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as purta fustite..rochite colorate