| NatureSelf a întrebat:

Ce imbracaminte le place mai mult la fete sa vada imbracati pe baieti? sunt curios cum ar trebui sa ma imbrac ca sa plac unei fete

20 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Pe mine un baiat m-ar impresiona daca s-ar mbraca cu pantaloni stramti negri, o bluza sau un tricou, o jacheta de piele si tenisi.
Dar acum ca e iarna si frig ar fi ok si geaca mai groasa neagra sau verde inchis.
Desigur ca la aceste tinute poti adauga o esarfa potrivita.
Iar mie chiar nu imi place un baiat imbracat in trening. happy
Sper ca te-am ajutat!
Arii

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Cat mai "barbatesc" sa zic asa. In ziua de azi, a ajuns ceva normal sa vezi baietii imbracati penibil, si anume cu pantaloni mulati,bluze mulate,cat mai extravagante,cu cat mai multe briz-brizuri si bineinteles roz sau alte culori tipatoare. Si unde mai pui ca mai accesorizeaza si cu niste ceasuri de zici ca-s busole. Imbraca-te lejer,comod, in culori specifice unui baiat, e dizgratios sa vezi un tip imbracat in roz si galben sau alte culori de genul.

| NatureSelf explică (pentru AllinaDaniella):

Multumesc pentru sfat Alina, dar daca ma imbrac in echipament sport, si aia e nasoala?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru NatureSelf):

Bineinteles ca nu.

| Barbiiiiie a răspuns:

Buna:pMie imi place cel mai des imi place sa ma uit la cum este imbracat un baiat:-d. Daca are o pereche de pantaloni albatrii, cum se poarta acum, o geaca neagra care sa-i stea foarte bine si niste bocanci maro in gen cum ar fi o pereche de jambiere la fete.:p Asa imi place sa vad eu un baiat imbracat frumos:-x Funda?

| Battery a răspuns:

Iti poti da seama ca nimeni nu o sa iti raspunda ca ii place un baiat imbracat in costum. Cred ca cel mai usor e sa asortezi unor pereche de blugi simpli, un tricou sau o bluza si un hanorac sau sacou, depinde de anotimp. Eu iti recomand sa nu porti pantaloni colorati (rosii, verzi, galbeni, etc). Mie una imi displac total iar baietii imbracati asa imi par prea feminini. Cu cat te incadrezi intr-un stil cat mai clasic, fara prea multe accesorii sau haine prea impopotonate, cu atat e mai bine, asa esti sigur ca nu dai gres.

| NatureSelf explică (pentru Battery):

Am inteles mesajul tau, si gustul tau, dar baieti cu esarfa, suna ciudat, si prea multi blugi

| ßiααα a răspuns:

Deci`...URASC blugii stramti la baieti, nu stiu de ce, dar ii urasc x_X. Un baiat trebuie sa fie imbracat mai.barbateste adica nu vreau sa vad un baiat in tricouri roz sau esarfe, nu imi place.Ador tenesii( cat mai simpli, sau in carouri), un tricou de o singura culoare, nu prea tipatoare, sa te pot privi nu sa orbesc, si niste blugi( depreferat albastrii)

| NatureSelf explică:

Ce voua nu va plac baieti imbracati in imbracaminte sport?

| NatureSelf explică:

Interesant, nu amavut intentia de a comenta in gusturile altora, ci doar vreau sa le plac la femei, sa nu se uite doar la portofel...

| Alexandrae a răspuns:

Buna, mie mi-ar placea sa vad un baiat imbracat cu jeansi negri sau de culoare inchisa nu foarte stramti, camasa in special (imi place mie nu stiu daca la majoritatea.mi se pare mai sexy :X:X ) tricou mulat, geaca sport sta ft. bine, si tenisi.happysi cel mai imp sa te simti tu bine cu ce esti imbracat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce porti, conteaza cum te simti in hainele alea. Crede-ma atitudinea conteaza (cel putin pentru mine)...

| tensazangetsu a răspuns:

O pereche de jeansi o camesa alba sau colorata dupa cum iti place numa sa nu bata prea tare la ochi o pereche de ghete albe si cam atit
p.s. jeansii de dorit albastri

| mariadelia a răspuns:

Mie imi plac baietii imbracati(la scoala)in pantaloni negrii co o camasa sau o helanca subtire, iar pe strada ceva blugi ceva lejer sa se vada ca se simte bine in hainele lui.IN NICI UN CAZIMBRACATI CA HIP-HOPERII

| ImDyDy a răspuns:

Pai in primul rand o pereche de jeansi, o camasha respectiv un tricou, un jerseu si clar o esarfa(se poarta esarfele chiar si la baieti) si o pereche de tenisi sau stiu eu... funda?

| NatureSelf explică (pentru ImDyDy):

Nu sunt de acord, Jeansi suna a cocalar, mai scuze. si a emo

| AllinaDaniella a răspuns (pentru ImDyDy):

Tenesi acum? Hmm, interesant. Suntem in luna Decembrie. Sfatuieste-l sa se duca si la mare.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru ImDyDy):

Ianuarie*,pardon.

| AlexXs20 a răspuns:

Ca mine: Curat, Modern, Fara Exagerari, Cu gust...

| AlexXs20 a răspuns:

Curat, modern, fara exagerari, cu gust...