| anonim_4396 a întrebat:

Ce inaltime preferati la o femeie?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CherryLove a răspuns:

Se spune ca fetele mai micute de inaltime sunt mai gingase. Dar parerile se impart unora le plac femeile inalte pentru ca au cracii mari si le place sa le dea palme sa apuce sa stranga mnah gandire tipic masculina ( cunosc persoane nu vorbesc in nestiinta ), altora le plac femeile mai micute ca sunt mai energice mai jucause le place sa le intoarca si sa le rasuceasca pe toate partile ca sunt mai flexibile. Dar asta e doar un punct de vedere al barbatiilor in ceea ce priveste inaltimea unei fetehee hee

| eugenl a răspuns:

1,55 sau 1, 60 k nici eu nu sunt inalt

| Skylar a răspuns:

1.75 (pe asta o stiu din fifth element smug )

| edy1321 a răspuns:

Prefer sa nu fie mai inalta sau de aceeasi inaltime ca mine. Sa fie micuta, e mai scumpa asa.