| Ana-Maria_Stoica_1998 a întrebat:

Ce inaltime trebuie sa am pentru a fi fotomodel?

11 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 1, 70. Daca esti slaba si frumoasa( in fotografie vad ca esti....mai fac si ei economie la farduri. daca ma intelegi rolling on the floor ). Eu zic totusi sa vezi si partea negativa din modeling, nu doar cea in care te admira multa lume si te simti frumoasa.

| Ana-Maria_Stoica_1998 explică (pentru georgiana999):

Da stiu! Insa nu cred ca o sa fac eu cariera in asta! Multumesc!

| neutrino a răspuns:

Minim 1,75 m, dar nu este singura conditie.

| Elena9328 a răspuns:

1.80 maxim.

| CaLyStuu a răspuns:

Trebuie sa depasesti 1, 75, cred eu. Fiindca nu ai sa vezi nici o data fotomodele pitice. Avand in vedere ca ai 16 ani, presupun ca ai vreun 1, 64 big grin Deci e bine sa mai cresti happy

| Elena9328 a răspuns (pentru CaLyStuu):

Fetele mici de inaltime sunt dragute!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Adiţu_Adi_1995 a răspuns:

Schimbă faţa aia. Si după întreabă de inălţime rolling on the floor

| Ana-Maria_Stoica_1998 explică (pentru Adiţu_Adi_1995):

Uita-te in oglinda si apoi sa vorbesti cu mine!

| Laavgemini a răspuns:

Trebuie sa ai peste 1, 72 la fete.

| Căluțoiu_Luca-Mihai_1984 a răspuns:

Trebuie sa ai 1, 70-1, 75.