| Ginu a întrebat:

Ce incaltaminte as putea purta cu o rochie sau fusta,,de ofis", doar ca alta culoare, la un eveniment. Subliniez ca sunt inalta si nu imi pot permite incaltaminte cu toc.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba da, nu interzice nimeni tocurile daca esti inalta. Ia cu toc mai mic. Tenesi in niciun caz.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofii cu toc sunt eleganti mai ales pentru birou si manechinele care sunt inalte poartă tocuri le conferă o eleganță aparte tocul inalt, nu poti purta adidasi la o ținută elegantă sau office.

| SilentRain a răspuns:

Cu tenesi