| anonim_4396 a întrebat:

Ce incaltaminte imi recomandati pentru scoala pana in 300 de lei.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ceva cu toc inalt, sau platforme

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Băiat? Ce?

| Bernardus a răspuns:

Ba, eu am avut niste adidasi negri de la Fila, habar nu am cum se numesc. In principiu te duci in Deichman, sau alt magazin de incaltaminte si te uiti la adidasi negri, ca aia merg cu orice uniforma ai.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Esti fata sau baiat? ce culoare?
la Walkmaxx - http://www.walkmaxx.ro/
sunt papuci de calitate si gasesti si pana in 300 de lei. unii au un fel de perinita de silicon in talpa in interior astfel incat sa nu doara talpile cand umbli mult. stii senzatia aia cand dupa o lunga umblatura simti sa iti ard talpile si ca mori daca mai calci pe ele? Ei bine, gasesti aici pe langa papuci cu talpa normala, si cu perinita mica de silicon pusa doar acolo unde vine talpa.
Am folosit si eu asemenea papuci si era incredibil! cand luam rapid papuci dinastia luati din mall gen deichman sau mai stiu eu ce, simteam ca ma dor picioarele - pentru ca nu mai imi tineau piciorul intr-o pozitie comfortabila.
asa ca ti-i recomand! iti recomand adica, sa cumperi de aici.
sunt nici foarte ieftini, nici foarte scumpi - ce-i drept, unele incaltari au un pret tampit, dar altele nu. si eu mai strang ceva banuti si imi iau tot de aici incaltaminte pe care sa o port cel mai des pentru ca e benefica si pentru piciorul meu - te ajuta sa il tii intr-o pozitie de relaxare, care nu iti incoarda piciorul prea tare + comfortabili

Răspuns utilizator avertizat
| qwe123qwe a răspuns:

Adidas superstar sunt exact 300 lei