| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Ce inseamna a fi cocalarhee hee?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Deci "cocalar" e sinonimul pentru "pitipoance"(asta ar trebui sa fie pentru feminin daca iti dai seama)Deci,pe langa ce au zis si restul,in afara de "hummer" laughingcare,chiar daca e amuzant.e cam paralel cu situatia, :-J. Deci cand vezi un mucos de-ala cu pantalonii-n vine,cu sapca,cu fite,lanturi la gat,laudaros,cu accent ciudat, ce injura la tot pasul si se cred mai mari de cat sunt, care asculta manele.si restul'--sa stii ca ala-i cocalar,--parerea mea--! multumita? smug

8 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Cocalar-1. țigan bișnițar, 2. șmecheraș de cartier.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
http://dexonline.ro/definitie/cocalar
O seara placuta!

| hummer24 a răspuns:

NU, sa nu asculti ce zic astia...
Cocalar sunt aia care mananca coca din bucatarie pana sa faca mama lor prajitura, de acolo si numele de cocalar laughing mancator de coca happy

| Skiipper a răspuns:

Inseamna a fii o persoana fitoasa si plina de ea, pe langa asta mai si inseamna o persoana care asculta in exces manele

Răspuns utilizator avertizat
| Sqk00 a răspuns:

A fi tigan si prost.straight faceFunda?smug

| Delinyka a răspuns:

Cocalar pentru mine inseama un baiat : needucat, fara bun simt, cu o imagine monstruoasa, dezastroasa, o persoana care asculta in exces manele peste tot.