| Antisistem11 a întrebat:

Ce inseamna sa fii frumos? Vorbesc serios.(nu vreau raspunsuri gen "frumusetea vine din interior).

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ai o fața simetrica =asta e ceva general, sanii mai mari, o voce sexy, slabuta, parul lung

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sa ai fata cat mai simetrica.

| raMLesS a răspuns:

Sa fii frumos/frumoasa? Adica sa fii ca fata asta: https://imgur.com/a/1HB8EZq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai in jur de 14-16 ani cu un ten, fatã Corp perfect.

| Kadxss a răspuns:

FRUMUSETEA este un termen abstract, ale cărui aspecte sunt legate de gusturile omului. Cu definirea mai completa a acestui termen se ocupa ESTETICA, o disciplină din cadrul FILOZOFIEI. Ca orice apreciere emoțională, stabilirea frumosului este de natură subiectiva