| alinaaa22 a întrebat:

Ce jocuri distractive pentru 3 fete imi sugerati? Fundaaa :*:*

Răspuns Câştigător
| xOneTwoThree a răspuns:

Pai mie imi place foarte mult jocul tomapant e un joc distractiv.
Deci un jucator trebuie sa spuna A (zice alfabetul in gand), iar unul dintre ceilalti spune STOP. Iar acela spune ce litera a ajuns.
Iar acum toti jucatori trebuie sa faca in felul urmator :
T - tari
O - orase
M - munti
A - ape
P - plante
A - animale
N - nume.
T- total.
De exemplu : T: Bulgaria
O: Botosani
M: Muntii Banatului
A: Borsec
P: Bananier
A: Bivol
N: Banica
T:.
Inca ceva daca aveti raspunsurile diferite puneti 10, daca le aveti la fel puneti 5, dar nu toti, doar cei care le au happy

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Deja am in cap numa' mizerii laughing Esti sigura ca vrei sa le debitez?

| Nolkyz a răspuns:

Eheee...hee hee Cati ani aveti?

| stakone a răspuns:

Scary movie 1 sau crank te rog da funda daca iti plac