| NoName_9844 a întrebat:

Ce magazine de haine/incaltaminte/accesorii online stiti? happy in afara de miniprix big grin

fundita! :*

8 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Mai bine mergi la magazinele de la tine din oraş. Sau e mai comod să nu trebuiască să-ţi cobori posteriorul de pe scaun ca să-ţi cumperi haine laughing.

| brunetamea a răspuns:

Starshiners.ro

| AleXandrUavfc a răspuns:

BonPrix!

| jeleupeperete a răspuns:

Pai sunt multe poti sa scrii si numele unui magazin, dai la haine si le poti cumpara la fel si cu accesorile si incaltamintea
accesori-meli melo, accesorize
haine-New Yorker, H&M, TNT, Zara, Berska, Koton, C&A, Miniprix, House of art, Stradivarius, Promod...etc
Incaltaminte-Dechiman, Leonardo (astea sunt cele mai cunoscute si accesibile sper ca ti-am fost de ajutor

| jeleupeperete a răspuns:

Www.envy.ro ai toate magazinele si de accesorii si haine si incaqltaminte funda?:">

| georgiana1 a răspuns:

Www.fanfashion.ro. Este super tare in urma cu cateva zile l am descoperit si eu
:)