| AndreiAnonim3 a întrebat:

Ce mărime la haine îmi trebuie pentru 1.90 și puțin grăsuț?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As zice L, poate si XL.
La 1.75 e S la slabi si M la cei normali.
Oricum, trebuie sa probezi, ca marimile difera in functie de producator. Marimile din US si UK sunt mai mari, cele asiatice sunt mai mici, cele europene la mijloc.
Adica un S din America poate fi M sau L de Asia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XL -XXL
depinde, unele mărimi nu corespund cu cele de pe eticheta totdeauna.

| AnaNoa a răspuns:

Depinde de greutatea ta, tu ești destul de înalt. Eu de exemplu am 1, 50 cu 50 de kg, ceea ce înseamnă că au t c-am plinuță pentru înălțimea mea dar eu port S, deci depinde

| anonimuser1 a răspuns:

XL-XXL, 100%. depinde mult si de brand.