| Miky a întrebat:

Ce metoda imi recomandati pentru a scapa de parul de pe fata?

13 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Mai bine ti`l epilezi definitiv la n dermatolog...

| dydy1 a răspuns:

Minibenzi...

| janeD0oe a răspuns:

Ceara cred.dar dupa trebuie sa stai in casa vreo ora ca te inrosesti si se vede.

| janeD0oe a răspuns:

Aa si dupa aia ai grija sa te dai cu crema sa nu ti se usuce tenul

| VladimirPutin a răspuns:

Bărbiereşte-te

| grgdlk a răspuns:

Misto, ai par pe fata?

| seby4music a răspuns:

Parlirea! big grin

| Deenni a răspuns:

Cu apa oxigenata, gasesti la farmacie cu vreo 3 lei

| BonneLess a răspuns (pentru Deenni):

Apa oxigenata ii arde fata, asa ca ar fi mai bine sa il lase asa...

| Deenni a răspuns:

Nu are cum să ardă doar oxigeneaza parul de pe fata, il va face un puf blond

| MyPassion a răspuns:

Sa ti-l iei cu benzi, cred thinking iar apoi sa-ti dai cu o cremawinking.

| M678 a răspuns:

Epilare cu ceară, epilare cu zahăr, epilare cu cremă depilatoare pentru față sau îl poți decolora dacă e închis la culoare. https://carrefour.ro/......9-12007863

| Smoke_Toxi_1997 a răspuns:

Eu asi zice sa te epilezi big grin...Dar sunt baiat nu am idee.