| GogosikaInfuriata a întrebat:

Ce metode folositi de bronzare? Ma refer bronzare naturala, nu solar, nu creme, nu spray! De esemplu: cand stati la soare folositi crema, Cola, bere, ulei de masline sau ce? Vreau o metoda care sa si hraneasca pielea happy Voi care le-ati incercat si ati obtinut rezultate superrr cu un bronz care a durat cel mai mult? happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| adellinas a răspuns:

Ulei de plaje de la nivea, te 'prajesti ' rapid si uniform e ff bun

4 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Ulei de masline, te bronzezi mai repede...

| maraa_9303 a răspuns:

Eu una nu ma bronzez prea rapid.
Insa, cand ma pun sa ma bronzez folosesc apa.
Cand se usuca de pe corp apa, repet "operatiunea".
Si am capatat un bronz uniform si de durata.

| Zzzo a răspuns:

Eu stiu de iaurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema sau ulei de masline, ce vrei tu...