| Adriana_8922 a întrebat:

Ce metode pentru cresterea unghiilor mai rapid love struck? DAR SA LE FACA MAI PUTERNICE love struck? Inafara de uleiul de ricin... faza e ca imi rod unghiile si d 2 zile nu o mai fac si vreau sa imi cumpar o trusa d manichiura super tare (1 mil 800) si tata a spus ca mi. o cumpara daca imi las unghiile sa creasca si eu vreau asta rapid

8 răspunsuri:
| onutza98 a răspuns:

incearca sa le cureti des si mananca multe mere ca o sa creasca rapid funda te rog mult deci mananca mere curatale si icearca sa le lasi mult in apa pentru ca cu ajutorul apei se marescwinking funda pls

| Sofffie a răspuns:

Stiu eu, lotiune tratament pentru unghii cu vitamina B5 de la Farmec e 5 lei.

inainte aveam mari probleme cu unghiile sad niciodata nu apucau sa creasca prea mult pentru ca incepeau sa s exfolieze si erau si moi si pe deasupra mai cresteau si extrem de incet. am tot auzit de aceasta lotiune de unghii de la farmec ca ar fi foarte buna si am inceput si eu sa o folosesc. este foarte buna unghiile nu s mai exfoliaza si cresc parca si mult mai repede.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Ar trebui ca in fiecare seara sa-ti tii unghiile in apa cu zeama de lamaie si sare cam 5-7 minute. sau sa-ti cumperi un lac de unghii intaritor si sa te dai. ar trebui sa iti mai "pipai "unghiile sau sa le faci un fel de masaj incepand de la baza

mult noroc si sper sa te bucuri de trusa

funda:d?

| BeatriceRamo a răspuns:

Si eu am probleme cu unghiile mi se exfoliaza si am folosit tratamentul de unghii Nail Growth vitamin E de la Lady's nici nu e scump 8, 5 lei si mi'au crescut foarte repede intr'o saptamana imi crescuce cam 5 mm:D si nu exagerez:|

http://SPAM/......t_info.php

| ancaa_1330 a răspuns:

Cu inataritor de ungii.

eu asa am facut se gaseste in orice magazin cu cosmetice

| ancuta_2870 a răspuns:

^_^ ßǿŧĭ¢ ^_^ dar tu cat ai mai platit la curierat pentru ca am vazut pe site -ul acela pentru tratamentul acela care zici u ca trebuie sa comanzi maxim de 100 lei...cat ai mai platit in afara de produs! te rog anuntama urgent!

| Lov3m3islittle a răspuns:

Uite iti las id meu si vb...

| DyenutzaDragutza a răspuns (pentru BeatriceRamo):

L-am gasit si u dar trebuie sa platec curierul? L un magazin de specialitate de cosmtica nu se gaseste astept rapunsul pup