| Anananaaaa a întrebat:

Ce metode stiti ca sa. mi fac parul sa creasca mai repede? fundita ♥

Răspuns Câştigător
| SORi16 a răspuns:

Poti sa te dai cu ulei de ricin este foarte bun. Stai toata nopate uleilul in cap si dimineata te speli.Ca sampon poti folosi unul naturist sau special pentru crestera parului. Uleiul de ricicn costa cam8 lei. Fundaaa

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca uleiul de ricin.

| CannbalCorpse a răspuns:

Uleiul de ricin, vad ca multa lume ti l+a recomandt este mult mai ieftin si mult mai util, decat sa cumperi o solutie de 40 lei mai bine cumperi o sticluta de ulei de ricin de 5-6 lei.

| allison20 a răspuns:

Maseaza-ti scalpul timp de 3-4 minute in timp ce iti speli parul.

| HonneOnna a răspuns:

Sa creasca mai repede..Asteapta sau da.te cu ulei de ricin(trebuie sa te dai la radacina si sa astepti cam 12 ore si dupa sa te speli pe cap)

| sorinae a răspuns:

Nu poti grabi cresterea!

| OanaOana1 a răspuns:

Parul creste cam 1 cm pe luna, dar nu cred ca ii poti grabi cresterea.Dar daca bei mult lapte sau iei calciu parul ti se face mai puternic, ca sa zic asa, ...am incercat eu.

| Chirai_Crina-Iuliana_1996 a răspuns:

Poti sa folosesti cu incredere uleiul de ricin! Spre exemplu eu l-am folosit odata pe saptamana, aplicandu-l doar pe radacini si lasandu-l sa actioneze circa 20 - 30 de minute. Sunt foarte multumita de rezultate, chiar intr-o luna sau doua o sa observi diferenta si vei fi la rel de multumita. Apropo eu nu am folosit mai mult de 2 -3 linguri de ulei cand l-am aplicat, va trebui sa speli bine parul ca sa nu ramana unsuros. In ceea ce priveste pretul unei sticlute de ulei de ricin, a costat doar 5 lei. Iti urez bafta! (funda)